Yeni Kasa Volkswagen Caravelle Güvenlik Özellikleri

murat çetin | 28 Ocak 2017 | Genel | 3 yorum

 Özellik Bakımından Lüks 2017 Model Volkswagen Caravelle Yollara Çıktı

Pratik bir kullanı     m sunan ve otomotiv sektörünün önde gelen modellerinden biri olan Volkswagen Caravelle hızla büyüyen bir anlayışla sektördeki yerini almaya çalışıyor.

2017 Volkswagen Caravelle arabasının sunulan teknoloji açısından detaylandırılmasını yapmaya çalışacağız. Keskin hatlarla dikkat çeken Volkswagen Caravelle, dikkat çeken otomobillerden biri olarak incelenecek araçlardan biridir. sektörel bazda önde olan Volkswagen Caravelle, alınabilecek fiyat listesiyle otomotiv kategorisinin en çok tercih edilecek modellerinden birisi olarak satılacaktır.

Volkswagen Caravelle aracımızın bu modeli 100 KM’de ortalama 6 litre yakıt tüketmektedir. geniş bir hacme sahip olan Uzun Şasi serisi ile Minibüs şekline sahiptir.

Motor açısından Volkswagen Caravelle 2.0 TDI SCR BMT Comfortline Uzun Şasi sıfır km otomobilimiz 2.0 cc motor kategorisiyle en fazla 182 km/saat hız yapmaktadır Dizel yakıt tüketimi ile 4 silindir bulunan bu araç, en fazla 182 km/saat hız yapabilmektedir. Aracımızın 5304 mm uzunluğu, 1904 mm genişliği, 1990 mm yüksekliği ile 70 lt yakıt depo hacmine sahiptir . Aracı daha detaylı incelemek ve ücretsiz test sürüşü için yetkili bayilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

atletik bir görünüme bürünen Caravelle araç içerisinde bulundurduğu standart güvenlik donanım paketi ile ABS, ASR ve ESP gibi detaylara sahiptir. farklı olmayı başaran Volkswagen türünde yokuş kalkış desteğini donanım olarak standart olarak bulundurmaktadır. 2017 model Volkswagen Caravelle otomobilinde sürücü hava yastığı ile birlikte, yolcu hava yastığı standart olarak yerini almaktadır.

2017 Model Volkswagen Caravelle Güvenlik Özellikleri Nedir?

 


Coprtying tüm hakları saklıdır.