2017 Model Volkswagen Caravelle Yakıt Tüketimi

murat çetin | 27 Ocak 2017 | Genel | 3 yorum

Alanında değişken bir bir hacme sahip olan ve modernize edilmiş bir konfor anlayışıyla üretilen, çekici bir tasarıma sahip olan ve segmentinde güvenlik özelliklerinin standart olarak sunan, üstün güvenlik teknolojileri ile üretilen yeni Fiat Egea Hatchback modeli bu açıdan benzersiz bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

Dijital mekanizmlar yönünden de iyileştirmeye giden 2017 model Volkswagen Caravelle, yükseklik ayarlı direksiyon ve yükseklik ayarlı direksiyon gibi sistemler ile donatıldı. Modern bir anlayışa sahip olan Volkswagen Caravelle güncellenen tasarımı ile heyecanla bakılmaktadır. Volkswagen firması tarafından yapılan detaylandırılmaya göre mayıs ayında Volkswagen yetkili satıcılarındaki yerini alacağı dile getirildi.

2017 model Volkswagen Caravelle 4 çeşit dikkate değer kasa seçeneği ile geliyor. Güzel bir anlayışın ürünü olan kasa seçenekleri ile satın alınabilecek olan yeni Volkswagen Caravelle rahat bir sürüş için ekstra özellikler sunuyor. tasarım şıklığıyla dikkat çeken Volkswagen Caravelle, özel fiyat listesiyle otomotiv alanının en çok tercih edilecek markalarından bir aracı olarak satışa sunulacaktır. farklı donanım özellikleri yansıtan Volkswagen Caravelle, şehir içi tüketiminde 7 lt gibi oranlar gösterirken günümüz teknolojiyle üretilen Volkswagen Caravelle, şehir dışında ise 5,2 lt yakıt miktarıyla çalışmaktadır. yapısal açıdan dikkatle incelenen 2.0 TDI SCR BMT Trendline Uzun Şasi arabası ile Minibüs şekline sahiptir. Seviyeyi artırması bakımından Volkswagen Caravelle 2.0 TDI SCR BMT Trendline Uzun Şasi modelimiz 1968 cc motor kategorisiyle en fazla 157 km/saat hıza ulaşmaktadır Volkswagen Caravelle 2.0 TDI SCR BMT Trendline Uzun Şasi aracımız en fazla. 1296 kg taşıma kapasitesi bulunan yerli araba kategorisinde Volkswagen Caravelle Minibüs kasa tipi ile birlikte 9 Koltuk bulunmaktadır. Detaylar için sportif bir tasarımı bulunanVolkswagen Caravelle markasının yetkili satıcılarına uğrayabilirsiniz.

Modern bir anlayışla üretilen Caravelle araç içerisinde sunduğu standart güvenlik donanım paketi ile ABS, ASR ve ESP sunmaktadır. Yokuşlar artık korkulu rüyanız olmasın, standart donanım ile birlikte yokuş kalkış desteği sunmaktadır. Bir çok modelde olduğu gibi Volkswagen bu markasında da sürücü hava yastığına önem vermiş.

2017 Model Volkswagen Caravelle Tanıtım Videosu

2017 Model Volkswagen Caravelle Yakıt Tüketimi Nedir?

Yakıt Türü Dizel KM Başına 100 KM
Şehir İçi 7 lt 0.38 krş 38.00 TL
Şehir Dışı 5,2 lt 0.27 krş 27.00 TL
Ortalama 5,9 lt 0.27 krş 27.00 TL
Depo Hacmi 70 lt 384 TL

Coprtying tüm hakları saklıdır.